Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Mazur wprowadziła się do nowego, wymarzonego domu!

Joanna Mazur wprowadziła się do nowego, wymarzonego domu!

od Damian Kowal
Reklama
Joanna Mazur wprowadziła się w końcu do nowego, własnego domu! Wszystko to za sprawą udziałowi w “Tańcu z Gwiazdami” oraz dobrych serc ludzi. Jak je urządziła i jak czuje się na swoim?

Podczas wiosennej edycji programu widzowie poznali doskonale historię Joanny. Niewidoma biegaczka mieszkała wtedy w dość ciasnym akademiku, gdzie musiała dzielić łazienkę z innymi.
Jej historia poruszyła widzów na tyle, że ruszyli ze zbiórką funduszy. Wśród tych osób był pewien biznesmen, który podarował jej dwupokojowe mieszkanie w Krakowie.

W rozmowie z gazetą “Świat&Ludzie” Joanna zdradziła od kiedy tam mieszka oraz jak wygląda mieszkanie:

Mieszkam w nim od kilkunastu dni. Wspaniale się w nim czuję. Oczami wyobraźni widziałam, jakie powinno być i z pomocą pani architekt właśnie tak je urządziłam.

Jej mieszkanie znajduje się na jednym z nowocześniejszych osiedli i posiada dwa pokoje. To w nim może na spokojnie mieszkać i odpoczywać po ciężkich treningach. Joanna nie pobiegnie niestety w Dubaju jednakże już przygotowuje się do kwalifikacji w Tokio. W sieci podała informację, że:

Zbyt wielki szacunek mamy do barw oraz orzełka, żeby jechać na MŚ bez optymalnej formy. Robimy krok w tył, aby za chwilę w swoim stylu przyśpieszyć i doprowadzić Was do euforii, Już teraz przygotowujemy się do rywalizacji o kwalifikację na Igrzyska w Tokio by reprezentować godnie Nasz Kraj na najważniejszej imprezie czterolecia

Życzymy w takim razie powodzenia!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mazur&Stawicki_T11_RunningPair (@mazurstawicki_t11_runningpair)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz