Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Mazur z “Tańca z Gwiazdami” zdradza co się stało z jej lokum

Joanna Mazur z “Tańca z Gwiazdami” zdradza co się stało z jej lokum

od Karolina Melon
Reklama
Joanna Mazur to laureatka 9 edycji “Tańca z Gwiazdami”. Dziewczyna dzięki swojemu udziałowi w programie otrzymała mieszkanie. Jest niewidomą biegaczką, która okazało się podczas programu , że mieszka w akademiku w bardzo skromnym pokoju. Jej sytuacja chwyciła za serce widzów i jury programu. Szybciutko została zorganizowana zbiórka na pomoc, która przyszła natychmiast. Jeden z krakowskich inwestorów podarował klucze do nowego mieszkania.

“O pani historii dowiedziałem się w ubiegły piątek, od mojej córki Joanny. Podeszła do mnie zapłakana i powiedziała, żebym obejrzał program w internecie. Wzruszyłem się jeszcze bardziej niż pan Andrzej Grabowski. Mam to szczęście, że jako przedsiębiorca w Krakowie buduję nowe osiedle na ulicy Wrocławskiej (….)  Powiedział Zbigniew Jakubas na antenie show.

Dziewczyna już się wprowadziła i oczekuje na pierwsze święta we własnych czterech ścianach. Życzymy aby jak najlepiej mieszkało się w nowym mieszkanku.

“Mieszkam w nim już od kilkunastu dni. Wspaniale się w nim czuję. Oczami wyobraźni widziałam, jakie powinno być i z pomocą pani architekt właśnie tak je urządziłam. Powiedziała Mazur tygodnikowi “Świat i ludzie”.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz