Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Moro o ciąży i wyprawce dla dziecka!

Joanna Moro o ciąży i wyprawce dla dziecka!

od Damian Kowal
Reklama
Joanna Moro zaprezentowała wyprawkę dla dziecka oraz zdradziła to, jak znosi trzecią ciąże.

Joanna niebawem urodzi trzecie dziecko. Przypomnijmy, że Moro urodzi córeczkę. W minioną sobotę postanowiła podzielić się wyprawką dla swojego dziecka. Na zdjęciu ubrana w różową piżamę, pokazała co zakupiła. Jak sami zobaczycie nie brakuje tam różowych ubranek i maskotki.

Joanna bardzo cieszy się, że kolejny raz zostanie mamą. Jest to bardzo odpowiedzialne, jednak ona nie może się już doczekać.

Ciesze się , ze poraz kolejny zostanę mama 🎀- to nowe obowiązki , odpowiedzialność, ale tez wielka radość, bo każda mała istotka, każdy nowo napotkany człowiek dużo daje i dużo się od niego uczę.

W poście na swoim Instagramie napisała także jak czuje się będąc w ciąży:

Powiem Wam , ze już nawet przyzwyczaiłam się do swego ogromnego brzuszka , do tej niewygody wstawania i leżenia, sięgania … każdy stan ma swoje uroki , zawsze i we wszystkim szukam dobra i piekna … teraz na przykład bez wyrzutów sumienia więcej odpoczywam , robię porządki w szafach , szafkach i w głowie , bo przecież nigdy na to nie ma czasu !!!

Poniżej zdjęcie wyprawki dla córki Joanny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Kasia 7 stycznia 2020 - 10:58

Z mężem również spodziewamy się trzeciego maluszka i zaczynamy powoli wszystko kompletować. Na szczęście mamy już swoje sprawdzone rzeczy i właśnie dlatego sporo artykułów dziecięcych kolejny raz zakupiliśmy z sensillo, mają naprawdę świetną jakość i spory wybór 🙂

Napisz

Zostaw komentarz