Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Opozda oskarża Sandrę Kubicką

Joanna Opozda oskarża Sandrę Kubicką

od Karolina Melon
Reklama
Joanna Opozda oskarżyła modelkę Sandrę Kubicką o oddanie psa w inne ręce. Sprawa dotyczy pieska, którego przywiozła z zagranicznych wakacji, gdzie byli właściciele się nad nim znęcali. Sytuacje, która miała miejsce opisała na portalu społecznościowym. Zareagowała na to Sandra, była chętna przygarnąć pieska.

“Na relacjach tego pieska zobaczyła Sandra Kubicka, która powiedziała, że chciałaby dać mu dom. Więc ja tego psa przewiozłam przez całą Europę, do Warszawy do Sandry do domu – powiedziała.

Jednak po kilku dniach modelka oddała go w następne ręce.

“Dzisiaj dowiedziałam się, że Sandra tego psa już jakiś czas temu oddała po prostu jakiejś swojej znajomej. Totalnie mnie o tym nie informowała.  Umowę miałyśmy taką, że będziemy w stałym kontakcie, że będę wiedziała co u Fortuny. Jak się ma i będę mogła go odwiedzić.

Po tym zajściu Sandra nie odbierała telefonu od Joanny.

“Od jakiegoś czasu nie miałam z nią kontaktu, byłam ignorowana po prostu przez nią. Dzisiaj ją docisnęłam i usłyszałam, że tego pieska już nie ma.

Joanna miała nie wiedzieć gdzie jest piesek. Natomiast zaatakowana Sandra przez internautów nagrała wideo w, którym tłumaczy się z zaistniałej sytuacji.

“Chciałam Wam powiedzieć, że nawet nie obejrzę InstaStories Joanny Opozdy, ponieważ domyślam się, o czym one są, z Waszych brzydkich wiadomości do mnie. Robicie ze mnie nie wiadomo jakiego tyrana, ale nikt nie przyszedł do mnie spytać się, co się takiego wydarzyło, dlaczego pies jest z moją przyjaciółka – zaczęła.

Głównym powodem dla, którego modelka musiała pozbyć się pieska było to,że gryzł inne zwierzęta.

“Naprawdę nie chciałam tego robić, bo nie lubię tego robić, a Asia jest z tego znana, że spadnie jej coś na głowę na ulicy i musi o tym powiedzieć na Instagramie, dlatego wyszła i wylała wszystkie swoje łzy, jak bardzo się o niego martwi. Skoro się martwi, dlaczego sama go nie wzięła? – zapytała.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz