Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Przetakiewicz opowiedziała o rozbieranych zdjęciach!

Joanna Przetakiewicz opowiedziała o rozbieranych zdjęciach!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Przetakiewicz kilka lat temu postanowiła wziąć udział w sesji dla magazynu Playboy. Gwiazda w ostatnim wywiadzie postanowiła wypowiedzieć się jak wyglądała współpraca podczas sesji. Celebrytka również zdradziła, że magazyn ma być wycofany z polski.

Joanna Przetakiewicz postanowiła trochę opowiedzieć o swojej sesji w PlayBoyu. Celebrytka podczas rozmowy z Onet.pl zdradziła, że PlayBoy w wersji papierowej ma przestać istnieć w Polsce.

Zrobiłam to, bo chciałam i mogłam – zdradziła podczas rozmowy z onet.pl

Gwiazda również poinformowała, że dała kilka warunków przez sesja. Celebrytka chciała aby zamieszone zdjęcia mieściły się w granicach poczuciach jej estetyki. Drugim warunkiem było to, aby fotografię wykonywała Zuzanna Krajewska.

Znałam ją od lat i wiedziałam, że przy niej będę czuła się najlepiej, najbezpieczniej. I tak się stało – na planie miałam zapewniony niesamowity komfort pracy. W efekcie powstały zdjęcia szalenie zmysłowe, a jednocześnie spełniały wszystkie moje standardy. – dodała na końcu wywiadu.

Warto przypomnieć, że gwiazda na tej sesji nie zarobiła nic. Celebrytka zdradziła wówczas, że zrobiła to dla siebie i kobiet w jej wieku.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz