Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Przetakiewicz otrzymała wspaniała niespodziankę!

Joanna Przetakiewicz otrzymała wspaniała niespodziankę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Przetakiewicz pochwaliła się jaka wspaniała niespodziankę otrzymała. A to wszystko z okazji drugiej rocznicy wspólnego mieszkania z swoim ukochanym. Spójrzcie tylko co dla niej przygotował.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są parą już od ponad 2 lat. Celebrytka bardzo chętnie na swoich mediach opowiada o swoim życiu prywatnym oraz zawodowym. Tym razem na jej profilu pokazała, co Rinke przygotował z okazji drugiej rocznicy zamieszkania razem. Widać, że bardzo się postarał.

Joanna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pokazała co czekało na nią przed domem. A jest to mnóstwo balonów tworzące serce oraz napis Wonder Woman. Gwiazda w opisie zdradziła trochę więcej szczegółów.

NIESPODZIANKA z rodzaju #szał i #obłęd Rinke Rooyens kochany! Ty zawsze myślisz jak mnie zaskoczyć, jak zrobić mi przyjemność. Dzisiaj jest nasza szczególna rocznica. Minęły dwa lata od kiedy mieszkamy razem. Najbardziej kocham w Tobie to, że tak bardzo dbasz i troszczysz się o innych. Serce, siła i mądrość w jednym. Kochane moje – czytamy w opisie opublikowanego wpisu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz