Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Przetakiewicz spotkała się z pierwszą damą Stanów Zjednoczonych! Na spotkanie czekała od wielu lat!

Joanna Przetakiewicz spotkała się z pierwszą damą Stanów Zjednoczonych! Na spotkanie czekała od wielu lat!

od Damian Kowal
Reklama
Joanna Przetakiewicz dopięła swego i spotkała się z pierwsza damą Stanów Zjednoczonych! Polska projektantka czekała na to wydarzenie od lat!

Projektantka poleciała do Montrealu, aby w Bell Center udać się na uroczysty wykład Michelle Obamy. Przetakiewicz nie kryje swojej fascynacji osobowością oraz życiem Amerykanki.

Swoimi przeżyciami od razu podzieliła się z internautami:

Kocham sztukę, kino, modę i architekturę, ale absolutnie nic nie rozwija mnie tak jak żywa wymiana myśli. W tym wypadku było to wysłuchanie kobiety, którą podziwiam. Nie tylko za to co osiągnęła, również zanim została pierwsza damą US, ale za szczerość, dobre serce, mądrość, zniewalający autentyczny uśmiech, za ciepło i kobiecość, za pewność siebie przy totalnym braku arogancji. Jak wiecie 3 dni temu pojechałam do Michelle do Montrealu. 3.05 miała tam swoje SHOW – I AM BECOMING. […] Każdy z nas podchodził do Michelle na krótka indywidualną rozmowę. Kiedy ją zobaczyłam oniemiałam z zachwytu. Zobaczyłam ultra glamour piękną kobietę, bardzo naturalną. Przystępną, przyjazną, która czekała na nas … z otwartymi ramionami. I to właśnie zrobiło na mnie największe wrażenie!

Joanna Przetakiewicz tego spotkania z pewnością nie zapomni na długo:

Powiem Wam, ze łzy płynęły mi strumieniem jeszcze długo. I teraz już wiem na pewno, ze nigdy się nie poddam

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz