Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Przetakiewicz to prawdziwa szczęściara

Joanna Przetakiewicz to prawdziwa szczęściara

od Karolina Melon
Reklama
Joanna Przetakiewicz to kobieta sukcesu i do tego z poukładanym życiem osobistym. Na co dzień mieszka w Polsce i Londynie. Żyje na walizkach, ale to w jaki sposób jest witana przez swojego partnera Rinke Rooyens w Warszawie nie jedna kobieta może jej pozazdrościć. Widać,że producent jest romantykiem. Niedawno na swoim Instagramie pokazała jaką niespodziankę dla niej przygotował z napisem “I love you” dodając krótki opis:

“Wróciłam do domu i taka sytuacja i TAK znowu balony, też je kochasz?

Materiały prasowe

 

Doskonale wiemy, że ukochany wita za każdym razem projektantkę z inną niespodzianka. Jej obserwatorki tak to skomentowały:

“Moim zdaniem to bardzo romantyczny gest, tworzenie magii w związku jest dowodem miłości. Pani Joasiu gratulacje takiego mężczyzny.
“Pan Rinke jest nie tylko wspaniałym człowiekiem, ale również wspaniałym partnerem. Oby więcej takich ludzi. Wystrój jak z bajki.

Jedna z nich trochę inaczej skomentowała post, ale napisała tak jak rzeczywiście jest w życiu:

“Dla mnie dowodem miłości są inne rzeczy…. To, że mój mąż skrobie szyby w moim aucie zimą pół godziny przed moim wyjściem, abym ja nie musiała tego robić. To, że wstaje rano i robi śniadanie mojej córce do szkoły, abym ja mogła dłużej pospać. To, że chodzi codziennie rano po świeże pieczywo dla nas. Że dba o moich rodziców i są dla niego ważni. To jest miłość według “zwykłych ludzi” […]

Zgadzacie się z tym coś w tym jest .

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz