Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Przetakiewicz zdradziła swój sposób na udany poranek!

Joanna Przetakiewicz zdradziła swój sposób na udany poranek!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Przetakiewicz już od wielu lat jest inspiracja do wielu kobiet. Tym razem celebrytka postanowiła im zdradzić jak zaczyna swój dzień.

Joanna Przetakiewicz jest bardzo aktywną osobą w mediach społecznościowych. Idealnym tego potwierdzeniem jest jej instagram, który śledzi aktualnie ponad 400 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem celebrytka przygotowała dla swoich fanów coś specjalnego.

Joanna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w swoim łóżku. Gwiazda w opisie zdradziła jak wygląda jej poranek.

Jak wygląda Twój poranek? Codziennie rano piję ciepłą wodę z cytryną, moje ulubione śniadanie to jajecznica ze szczypiorkiem, wolę herbatę od kawy. No i wiadomo! Nie śpię w makijażu. A Ty co lubisz?- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach również zdradzali jak wyglądają ich poranki.

Lubie wstawać rano i pić kawkę i jeść śniadanko w czystej kuchni. No i oczywiście poranna pielęgnacja skóry.
Herbata imbirowa o poranku, poranny bieg w parku, ulubiona bezglutenowa owsianka z nutą gorzkiej czekolady… Świeże tulipany na stole

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz