Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Racewicz zastała zaatakowana na swoim instagramie!

Joanna Racewicz zastała zaatakowana na swoim instagramie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Racewicz kolejny raz w swoim życiu stanęła w ogniu krytyki. Tym razem jedna internautka doczepiła się do zabiegów medycyny estetycznej. Celebrytka nie dała się jej sprowokować i odpowiedziała jej z klasą.

Joanna Racewicz na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Celebrytka na swoim profilu zebrała ponad 50 tysięcy obserwujących. Gwiazda nie ukrywa przez nimi, że korzysta z medycyny estetycznej.

Joanna na swoim instagramie jest bardzo szczerą osobą. Gwiazda pod ostatnim swoim zdjęciem postanowiła odpowiedzieć na krytykę. Celebrytka cały czas trzymała fason i nie dała się wyprowadzić z równowagi.

Wszystko dzieje się w swoim czasie. Gdy jesteś gotowy, gotowa – przychodzi twoje dzisiaj. Przeszłość zostaje za plecami. Przyszłość jest za horyzontem. Jest tylko tu i teraz. I smakuje, jak dawno zapomniany budyń czekoladowy, który robiła ci babcia, gdy wracałaś ze szkoły i od progu mówiłaś: „mam ochotę na coś pysznego”. I mrużyłaś oczy. Wiele bym dała, żeby tam wrócić. Ale wiele też kosztowało, by być, gdzie jestem. Dziękuję za każdą chwilę. I za wszystkie minione drogi. Taka myśl wśród pięknych rzeczy, które swoje już przejechały… – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Wszystko dzieje się w swoim czasie. Gdy jesteś gotowy, gotowa – przychodzi twoje dzisiaj. Przeszłość zostaje za plecami. Przyszłość jest za horyzontem. Jest tylko tu i teraz. I smakuje, jak dawno zapomniany budyń czekoladowy, który robiła ci babcia, gdy wracałaś ze szkoły i od progu mówiłaś: „mam ochotę na coś pysznego”. I mrużyłaś oczy. Wiele bym dała, żeby tam wrócić. Ale wiele też kosztowało, by być, gdzie jestem. Dziękuję za każdą chwilę. I za wszystkie minione drogi. Taka myśl wśród pięknych rzeczy, które swoje już przejechały… ❤️ #kocham #dziekuje #przepraszam #poprosze #tocowzyciunajwazniejsze #waszaJ #joannaracewicz @stacjaklasyki #art #wernisaz @twardowskaorlos @arteoptima #evening @bartfraczek #klimtinspired #grateful

A post shared by Joanna Racewicz (@joannaracewicz) on

Jedna internautka w komentarzach bardzo mocno obraziła jej twarz.

Twarz manekin… – napisała.

Gwiazda bardzo szybko jej odpowiedziała.

droga pani (…) widzę, że najważniejsze jeszcze przed Panią – zgoda na innych i samą siebie, radość z obcowania z drugim człowiekiem i wielka myśl: „wszystko, czego pragnę dla siebie – pragnę dla innych”. Będę na Panią czekać tu, gdzie jestem. Proszę się nie spieszyć. Przyjdzie czas. W stosownej chwili. Trzymam kciuki i życzę dużo dobra

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz