Reklama
Strona głowna Gwiazdy Jolanta Kwaśniewska oceniła fryzurę swojej córki!

Jolanta Kwaśniewska oceniła fryzurę swojej córki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Aleksandra Kwaśniewska zdradziła jak zareagowała jej mama Jolanta Kwaśniewska na fryzurę sprzed kilku lat. Okazuje się, że z ust jej mamy padły bardzo ostre słowa. Tego chyba nikt się nie spodziewał.

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła podzielić się z swoimi fanami wspomnienia. Celebrytka w opisie zdradziła jak zareagowała kilka lat temu na jej wizytę u fryzjera. Jolanta Kwaśniewska swoimi słowami zaskoczyła chyba wszystkich.

Gdy patrzę na najmodniejszą aktualnie fryzurę męską, przypomina mi się, jak przed laty wziął mnie w obroty pewien znany warszawski fryzjer i tak ciął, i ciął, i był bardzo z siebie zadowolony. Aż zobaczyła mnie mama i rzekła. : “wyglądasz jak wiejskie dziecko chore na tyfus, które matka ostrzygła tępymi nożycami”. – czytamy w opisie dodanej fotografii.

Wiele internautek zwróciło uwagę w komentarzach na jej słowa.

Myślałam, że pani Jolanta ma jednak trochę więcej kasy. “Wiejskie dziecko”… naprawdę? Ja byłam takim “wiejskim dzieckiem’ i nigdy nie odstawałam od tych “miejskich dzieci”. Takie sugerowanie, że jak coś jest słabsze, to od razu wiejskie, jest bardzo niepoprawne – napisała jedna z nich.

Ola bardzo szybko na to odpowiedziała.

No nie wytrzymam. Nawet gdyby była Pani wiejskim dzieckiem chorym na tyfus, które matka ostrzygła tępymi nożycami. (Co mało prawdopodobne, gdyż mówimy o sytuacji sprzed 100 lat). To wiedziałaby Pani, że to po prostu nie była dobra fryzura. Kropka

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz