Reklama
Strona głowna Gwiazdy Jolanta Kwaśniewska zaskoczyła żenującym żartem

Jolanta Kwaśniewska zaskoczyła żenującym żartem

od Karolina Melon
Reklama
Jolanta Kwaśniewska to najpopularniejsza dama, która nie zniknęła z mediów po zakończeniu kadencji prezydenckiej swojego męża. Prowadzi swój program na antenie TVN Style “Lekcja Stylu”, była wzorem do naśladowania przez tysiące Polek. Nikt nie przypuszczał, że jest zdolna do tak niesmacznego żartu. Wszystko za sprawą córki. Aleksandra Kwaśniewska,  postanowiła zdradzić jak zareagowała jej matka na jej fryzurę kilka lat temu po wizycie u znanego fryzjera:

(….) przypomina mi się, jak przed laty wziął mnie w obroty pewien znany warszawski fryzjer. Tak ciął, i ciął, i był bardzo z siebie zadowolony. Aż zobaczyła mnie mama i rzekła: “wyglądasz jak wiejskie dziecko chore na tyfus, które matka ostrzygła tępymi nożycami” – napisała Aleksandra Kwaśniewska na Instagramie.

Materiały prasowe

Jej żart oczywiście poruszył internautki, które nie omieszkały tego skomentować:

“Myślałam, że pani Jolanta ma jednak trochę więcej kasy. “Wiejskie dziecko”… naprawdę? Ja byłam takim “wiejskim dzieckiem’ i nigdy nie odstawałam od tych “miejskich dzieci”. Takie sugerowanie, że jak coś jest słabsze, to od razu wiejskie, jest bardzo niepoprawne – napisała jedna z internautek.

Córka natychmiast stanęła w obronie matki:

“No nie wytrzymam. Nawet gdyby była Pani wiejskim dzieckiem chorym na tyfus, które matka ostrzygła tępymi nożycami (co mało prawdopodobne, gdyż mówimy o sytuacji sprzed 100 lat), to wiedziałaby Pani, że to po prostu nie była dobra fryzura. Kropka – odpowiedziała gwiazda.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz