Reklama
Strona głowna Ogólne Jose Mourinho blisko nowego klubu

Jose Mourinho blisko nowego klubu

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Jak donosi kataloński “Sport” Jose Mourinho może zostać nowym szkoleniowcem Valencii. Wszystko zależne jest od tego co wydarzy się w klubie, gdzie trwa poważny konflikt.

Media hiszpańskie informują o prawdziwym trzęsieniu ziemi w klubie. Z klubu ma odejść dyrektor generalny Mateu Alemany. To właśnie jemu udało się sprowadzić do drużyny “Nietoperzy” Goncalo Guedesa z PSG za jedyne 40 milionów euro. Alemany ma odejść ponieważ nie chciał współpracować z agentem Jorge Mendesem. Mendes jest przyjacielem singapurskiego milionera, Petera Lima, który od pięciu lat jest właścicielem klubu. Lim bardzo liczy się ze zdaniem portugalskiego agenta.

sAlemany nie chciał sprowadzić do klubu podopiecznych Mendesa, m.in Nabila Fekira, Rafaela Leao oraz Nicolasa Otamendiego. Spór między dyrektorem, a agentem trwa od dawna. Mówi się, że wraz z nim z klubu może odejść trener Marcelino, który ma znakomite relację z Alemanym. Gdyby tak się zdarzyło głównym kandydatem na nowego trenera jest Jose Mourinho. Portugalczyk nie prowadzi żadnego klubu odkąd został zwolniony z Manchesteru United.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz