Reklama
Strona głowna Ogólne Josep Guardiola podjął decyzję ws. swojej przyszłości

Josep Guardiola podjął decyzję ws. swojej przyszłości

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Jak donoszą dziennikarze “The Times”, Pep Guardiola nie zamierza odchodzić z Manchesteru City. Hiszpan jest zdecydowany wypełnić do końca swój kontrakt, który wygasa w 2021 roku.

W środę sensacyjne informacje ws. nowego szkoleniowca Bawarczyków podał mający dobre informacje z klubu “Bild”. Według niemieckiej gazety Bayern zrobi wszystko, by latem do klubu wrócił Pep Guardiola. To właśnie Katalończyk ma obecnie znajdować się na szczycie listy życzeń monachijczyków. Zdaniem “Bilda” Guardiola jest nieszczęśliwy w Manchesterze City, z którym kontrakt wiąże go do lata 2021 roku. Katalończyk ma żałować, że został w klubie po tym, jak w trzy sezony nie udało mu się wygrać z nim Ligi Mistrzów. Szkoleniowiec ma czuć, że popełnił ten sam błąd co w Barcelonie, gdzie pozostał o rok za długo.

Tymczasem “The Times” informuje, że Guardiola zamierza do końca wypełnić swój kontrakt. Działacze Manchesteru City, aby zatrzymać Hiszpana, mieli zaoferować mu dodatkowe fundusze na transfery już w trakcie zimowego okienka transferowego.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Pep Guardiola może odejść z Manchesteru City - Begio.pl 15 grudnia 2019 - 16:04

[…] Pepa Guardioli w Manchesterze City nie jest pewna. Władze klubu nie są zadowolone z wyników, a sam trener […]

Napisz

Zostaw komentarz