Reklama
Strona głowna Gwiazdy Julia Kamińska święta spędza osobno bez swojego partnera

Julia Kamińska święta spędza osobno bez swojego partnera

od Karolina Melon
Reklama
Julia Kamińska jest w związku o 20 lat starszym partnerem. Jest nim Piotr Jasek, którego poznała na planie filmu “Brzydula”. Ich związek od samego początku wzbudzał nie małe kontrowersje i to za sprawą wieku. Jednak okazuje się, że różnica wieku nie przeszkadza im w ich codziennym życiu. Para postanowiła opowiedzieć o swoim związku oraz planach świątecznych w rozmowie z “Wysokimi Obcasami Extra”:

“Widocznie to jest w naszym związku najciekawsze. Wiek nas nie obchodzi. Ale ponieważ wydanie tego tomiku wierszy zajęło Piotrkowi sporo lat, to już teraz go gonię do następnego, bo chce mieć pewność, że dożyje – żartowała Kamińska.

Para mimo akceptacji ze strony rodziny święta spędza osobno:

“Przerazili mnie ludzie świętami. Tym, że te zakupy robią, że muszą mieć karpie. Jakoś tak moja dusza się buntowała zawsze, że wszyscy muszą się wtedy kochać, robić jedzenie, robić to samo jak na zamówienie – wyznał Piotr

 

Materiały prasowe

Święta aktorka spędza w gronie rodzinnym w Gdańsku, która przyzwyczaiła się do samotnych przyjazdów córki. Natomiast jej partner odpoczywa w Warszawie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz