Reklama
Strona głowna Gwiazdy Julia Kamińska z bardzo szczerym wyznaniem!

Julia Kamińska z bardzo szczerym wyznaniem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Julia Kamińska już od wielu lat jest w bardzo udanym związku. Jednak jej wybranek jest starszy od niej o 20 lat. Aktorka ostatnio zebrała się na szczere wyznanie i poruszyła temat związku ze sporo starszym parterem.

Julia Kamińska bardzo rzadko w internecie dzieli się swoim życiem prywatnym. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. Gwiazda zebrała się na bardzo szczere wyznanie. Celebrytka podczas niego poruszyła temat swoje związku. Aktorka również zdradziła jaki jest ich sposób na szczęście.

Julia na początki zdradziła, że pracuje z swoim ukochanym w wielu projektach. Gwiazda dodała, że nie ma dość jego towarzystwa, choć spędzają z sobą bardzo dużo czasu.

Oczywiście, że można się przyjaźnić, można się nawet kochać i razem pracować. Ja na przykład z moim partnerem pracujemy i funkcjonujemy razem jako para już od 10 lat. Proszę więc nie wierzyć w zapewnienia, że się nie da. Da się, oczywiście – zdradziła agencji Newseria Lifestyle.

Na koniec aktorka zdradziła, że jej zdaniem osoby które potrafią porozumieć się w wielu przestrzeniach to idealne dobranie.

Myślę, że to jest w ogóle klucz do szczęścia, nie tylko w związkach, ale również w biznesie, że trzeba się lubić na tyle, żeby móc ze sobą funkcjonować w różnego rodzaju przestrzeniach i przy różnych przedsięwzięciach. Jeżeli da się ze sobą pracować i mieszkać, to oznacza, że jest się dobrze dopasowanym

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz