Reklama
Strona głowna Gwiazdy Julia Rosnowska urodziła. Policja w domu gwiazdy TVN! Sprawdźcie co się stało!

Julia Rosnowska urodziła. Policja w domu gwiazdy TVN! Sprawdźcie co się stało!

od Damian Kowal
Reklama
Julia Rosnowska urodziła. Swoim szczęściem aktorka postanowiła pochwalić się za pomocą Instagrama.
Dziecko aktorki TVN przyszło na świat w minioną niedzielę. Rosnowska opisała swoje odczucia, emocje, które towarzyszyły jej przy porodzie słowami:

Miałam przeczucie, że poród to będzie COŚ, ale w najśmielszych snach nie mogłam przewidzieć tego, jak będę się czuła po fakcie. A mianowicie jak absolutna superwoman. Jak dałam radę zrobić to, to absolutnie nic już nie może być przecież „zbyt trudne”. Nagle całe zmęczenie i godziny porodu znikają, a kobieta to sama moc.

Julia zdecydowała się na poród w domu. Towarzyszyły jej wtedy dwie położne oraz partner. W pewnym momencie do mieszkania dzwonkiem zadzwoniła policja:

Były też z nami psy, które całym swym psim jestestwem czuły wyjątkowość chwili oraz w pewnym momencie… policja, która zapukała do naszych drzwi, wezwana przez przerażonego sąsiada. 😅 Żarty na bok – dobrze wiedzieć, że ludzie reagują, jak słyszą krzyki, a ja przepraszam sąsiadów za te nocne hałasy.

Młodzi rodzice nie wybrali jeszcze imienia dla swojego dziecka:

Mały Człowiek jeszcze nie ma imienia. Powoli go poznajemy, przyglądamy się i zastanawiamy się na kogo wygląda… Kobieta to siła. Pamiętajcie, że mamy niesamowitą moc!

Gratulujemy!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julia Rosnowska (@julia.rosnowska)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz