Reklama
Strona głowna Gwiazdy Julia Wieniawa ma presję przed występem w “Tańcu z Gwiazdami”?!

Julia Wieniawa ma presję przed występem w “Tańcu z Gwiazdami”?!

od Damian Kowal
Reklama
Czy Julia Wieniawa czuje presję przed odcinkami na żywo programu “Taniec z Gwiazdami”?! Jak przygotowuje się do pierwszego odcinka? Czy ma z tym jakieś problemy i co konkretnie skłoniło ją do wzięcia udziału w programie?

W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl Julia wspomniała swoje przygotowania do programu:

Dopiero oficjalnie pierwszy raz to mówię do kamery. Miałam trzy treningi. Mój partner jest super, bardzo się cieszę, że na niego trafiłam. Nie ukrywam, że taniec towarzyski jest dla mnie nielogicznym tańcem. Teraz uczę się od zera, ale daję z siebie 150%. Muszę tylko uważać na zdrowie, aby nie zrobić sobie jakiejś kontuzji i będzie dobrze.

Dlaczego dopiero teraz zdecydowała się wystąpić w programie?

Wychodzi drugi sezon serialu Zawsze warto i bardzo chciałabym to podpierać tańcem, po drugie zauważyłam pod koniec tamtego roku, że wiosnę mam całkiem luźną, więc dlaczego nie? Potem się okazało, że ma główną rolę w filmie, debiut w teatrze i nie mam kompletnie czasu na ten taniec, ale staram się każdą wolną chwilę spędzać na treningach. Dlatego życie towarzyskie u mnie nie istnieje.

Co przekonało Wieniawę do udziału w tanecznym show? Czy głównym powodem były pieniądze?

Ja w swoim życiu bardzo lubię wyzwania. Lubię wychodzić ze strefy swojego komfortu i poczułam, że ten program to jest dokładnie to, o czym mówię. Bardzo się boję live’ów, bardzo się stresuję odcinkami na żywo, że zapomnę kroków, że mam presję ze środowiska, że muszę być najlepsza. Mam stres. To jest nauka siebie, swojej osobowości, siły. Chcę udowodnić sobie, nie ludziom, że dam radę. Byłoby miło widzieć siebie w finale. Jednak ten program jest nieprzewidywalny.

Będziecie trzymać kciuki za Julię i Stefano?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz