Reklama
Strona głowna Gwiazdy Julia Wieniawa narzeka na mężczyzn!

Julia Wieniawa narzeka na mężczyzn!

od Marcin Karwoski
Reklama
Julia Wieniawa ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Celebrytka podczas rozmowy z tabloidem zdradziła jaki ma aktualnie stosunek do mężczyzn. Okazuje się, że gwiazda jest bardziej przekona do dawniejszych czasów.

Julia Wieniawa kilka miesięcy temu rozstała się z Alkiem Baronem. Gwiazda od tego czasu jest cały czas singielką. Celebrytka ostatnio zdradziła, że teraz chce się skupić na swojej karierze. Jednak w ostatnim wywiadzie opowiedziała trochę o swoich stosunkach do mężczyzn.

Julia ostatnio udzieliła wywiadu do magazynu Gala. Celebrytka podczas rozmowy zdradziła, że nie podoba jej się fakt, że obecnie mężczyźni ograniczają się tylko do social mediów.

Bliżej mi do czasów młodości mojej mamy, a nawet babci. Kiedy nie było telefonów, ale za to relacje międzyludzkie były silniejsze. Kiedy miłość była piękniejsza, a mężczyzna, żeby zdobyć dziewczynę, musiał dać z siebie więcej, niż tylko lajkować jej zdjęcia i napisać wiadomość. Czasem żartuję, że mam ciało z XXI wieku, a duszę z innej epoki

Gwiazda w dalszej części zdradziła jaki ma kontakt z swoim ojcem.

Mój tata jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę. Myślę, że to po nim mam artystyczną duszę i mnóstwo empatii. Zawsze stoi za mną murem. Powtarza, żebym nie zapominała o wartościach, które wyniosłam z domu.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Mt 25 stycznia 2020 - 21:55

No

Napisz

Zostaw komentarz