Reklama
Strona głowna Gwiazdy Julia Wieniawa o relacjach ze swoimi rodzicami!

Julia Wieniawa o relacjach ze swoimi rodzicami!

od Damian Kowal
Reklama
Julia Wieniawa zdradziła kilka szczegółów dotyczących swoich relacji z najbliższymi. W jakich stosunkach żyje ze swoimi rodzicami?

W najnowszym numerze dwutygodnika Gala przeczytamy o tym, jak Julia Wieniawa dogaduje się ze swoimi rodzicami. Czy przez swój wypełniony po brzegi grafik ma dla nich czas?

Młoda gwiazda ze swoją mamą ma świetny kontakt. Kobieta dodatkowo jest menadżerką Julii.

Od kiedy zaczęłam mieszkać sama, moja relacja z mamą się zmieniła. Zostałyśmy totalnymi przyjaciółkami. Te role, menedżerki i mamy, przeplatają się. Czasami dzwonię w kwestii zawodowej, a nagle głos mi się łamie i płaczę, bo mam jakieś rozterki sercowe. I menedżerka zamienia się w mamę, a ja w nastolatkę.

A jak zatem przeplatają się jej relacje z ojcem?

Mój tata jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę. Myślę, że to po nim mam artystyczną duszę i mnóstwo empatii. Zawsze stoi za mną murem. Powtarza, żebym nie zapominała o wartościach, które wyniosłam z domu.

Opowiedziała również o swoim podejściu do związków. W jaki sposób szuka tego jednego, jedynego?

Bliżej mi do czasów młodości mojej mamy, a nawet babci. Kiedy nie było telefonów, ale za to relacje międzyludzkie były silniejsze. Kiedy miłość była piękniejsza, a mężczyzna, żeby zdobyć dziewczynę, musiał dać z siebie więcej, niż tylko lajkować jej zdjęcia i napisać wiadomość. Czasem żartuję, że mam ciało z XXI wieku, a duszę z innej epoki.

Życzymy w takim razie znalezienia prawdziwej miłości oraz doskonałych relacji z najbliższymi!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz