Reklama
Strona głowna Gwiazdy Julia Wieniawa obawia się konkurencji w “Tańcu z Gwiazdami”?!

Julia Wieniawa obawia się konkurencji w “Tańcu z Gwiazdami”?!

od Damian Kowal
Reklama
Julia Wieniawa miała obawy, aby wystąpić w programie “Taniec z Gwiazdami”?! Czego najbardziej się obawiała? Czy były to srogie opinie jurorów, występ na żywo, a może krytyczne komentarze ze strony fanów?

Aktorka zdradziła to w wywiadzie dla serwisu przeambitni.pl

Wszystkiego na raz. Staram się tańczyć jak najlepiej, pokazać się z jak najfajniejszej strony i też staram się po prostu przeżyć ten program jako piękną przygodę, coś co mnie rozwinie. Podchodzę do tego programu naprawdę z dużą pokorą i mimo, że krążą jakieś tam artykuły czy słowa, że jestem jakąś faworytką itd., w ogóle tego nie czuję. A nawet jeśli, to to mi bardziej przeszkadza niż pomaga, bo to jeszcze większy stres mi daje, bo mam postawioną wysoko poprzeczkę w głowie.

Podczas rozmowy nie kryła swojego podekscytowania co do udziału w programie. Czy obawia się konkurencji i widzi wśród niej zagrożenie?

Myślę, że dużo jest zaskoczeń, że osoby, które myśleliśmy, że może będą gorzej sobie radzić, radzą sobie bardzo dobrze. Ja na przykład nie uważam się za najlepszą tanecznie. Ja uważam, że Ania Karwan sobie radzi świetnie i mimo tego, że ona tak jak ja bardzo się stresuje i zresztą rozmawiamy ze sobą i się bardzo wspieramy w tym wszystkim, ja uważam, że ona jest genialna i ona jest moją faworytką na przykład.

A jakie jest Wasze zdanie odnośnie najnowszej edycji programu? Macie już swoich faworytów?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Co to był za wieczór… Dopiero ochłonęłam. Po prostu DZIĘKUJĘ. 🥺💙 #chacha #dance #emotions @tanieczgwiazdami

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz