Reklama
Strona głowna Gwiazdy Julia Wieniawa pierwszy raz udzieliła wywiadu ze swoją mamą!

Julia Wieniawa pierwszy raz udzieliła wywiadu ze swoją mamą!

od Marcin Karwoski
Reklama
Julia Wieniawa wraz z swoją mamą Martą postanowiły pierwszy raz udzielić wspólnego wywiadu. Celebrytki podczas rozmowy z Magazynem Gala opowiedziały jak udaje im się łączyć sprawy prywatne z zawodowymi.

Julia Wieniawa postanowiła, że swoją karierę zostawi w rekach swojej mamy. Dlatego własnie to ona jest jej menadżerka. Jesteście ciekawi jak Marcie udaje się łączyć tak ważne role jak być mamą Julki oraz jej menadżerką?.

Julia podczas rozmowy z magazynem Gala wyznała, że role bardzo często się przeplatają.

Role menedżerki i mamy się przeplatają. Czasami dzwonię w kwestii zawodowej, a nagle głos mi się łamie i płaczę, bo muszę z mamą natychmiast omówić moje sercowe rozterki. Wtedy ona z menedżerki zamienia się w mamę, a ja z dorosłej, dojrzałej Julii w nastolatkę…

Marta zdradziła, że to ona zaplanowała Julii by została jej menadżerką.

Gdy dzwonimy do siebie, Julia mówi: “Mamo, bądź też moją matką, ty ciągle tylko o pracy”. A kiedy już się spotykamy, wcale nie rozmawiamy o pracy, po prostu jesteśmy razem

Mama Julki dodała również ze ta rola jej służy.

Zazdroszczą mi, że jestem z Julą tak blisko. Chętnie zapraszam je na premiery piosenek lub filmów z udziałem córki. Odmłodniałam i dobrze się z tym czuję. Mam jeszcze młodsze dzieci, 15-letnią Wikę oraz 7-letnią Kornelię i jestem na bieżąco z ich sprawami. Nadążam za trzema pokoleniami!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz