Reklama
Strona głowna Gwiazdy Julia Wieniawa rozstała się z Baronem!

Julia Wieniawa rozstała się z Baronem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Julia Wieniawa oraz Baron nie są już razem. Fakt ten nie jest plotka tylko potwierdzona już informacja. “Fakt” podał prawdopodobne przyczyny rozpadu ich związku.

Julia już nie jest z Baronem. Celebryci kilka dni temu zakończyli swój krótki związek. “Fakt” podał przyczynę rozstania.

W ostatnich tygodniach już się nie dogadywali. Julce zaczęła doskwierać potrzeba częstszego kontaktu ze znajomymi rówieśnikami. Brakowało jej życia w stylu nastolatki (…) Julii ciągle wpadały nowe projekty aktorskie. Z kolei Alek grał dużo koncertów, a w dniach wolnych nagrywał nową edycję „The Voice of Poland”, gdzie jest jurorem. – czytamy.

View this post on Instagram

Moje kochane Kobitki 💖 Nareszcie mogę się z Wami podzielić moją najnowszą wakacyjną współpracą! Zostałam twarzą linii kosmetyków do pielęgnacji skóry Soraya Plante 🌸 To chyba najpiękniejsza kampania jaką zrobiłam 🤗 Na planie czułam się jak w zaczarowanym ogrodzie! Z resztą sami zobaczcie ten film (drugi slajd)🙌🏼 Jeżeli chodzi o same produkty- mają w 99% naturalny skład, nie zawierają żadnych SLSów, parabenów itp. Co ważne- są przyjazne dla wegan i nietestowane na zwierzętach. ❤️ A przy okazji są w naprawdę przystępnych cenach. Ale to nie koniec niespodzianek! 🌿W czwartek wraz z @soraya_polska będę miała dla Was mały prezent… bądźcie czujni! Ps. Jak Wam się podoba ta kwiatowa koncepcja? 🌺🌹🌼🌷🌸 #pieknaznatury #sorayaplante

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz