Reklama
Strona głowna Gwiazdy Julia Wieniawa wspiera LGBT!

Julia Wieniawa wspiera LGBT!

od Marcin Karwoski
Reklama
Julia Wieniawa kolejny raz na swoim instagramie wsparła środowisko LGBT. Nie wszystkim spodobało się jej stanowisko. Wieniawa wdarła się w kłótnie z fanem.

Julia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka opublikowała fotografię gazety wyborczej a dokładnie jej okładkę na której się znalazła. Gwiazda w opisie opisała dlaczego wybrała się na paradę LGBT.

Moi Drodzy. Idąc na Paradę Równości chciałam wesprzeć środowisko LGBT, bo głęboko wierzę, że trzeba walczyć z nietolerancją i uprzedzeniami do drugiego człowieka. Zrobiłam to spontanicznie i z potrzeby serca. Nie spodziewałam się aż takiego odzewu w mediach, ale cieszę się, że dzięki temu mogłam nagłośnić ten temat. I będę robić to dalej. Dzisiaj dowiedziałam się, że jestem z tego powodu nominowana do Róż Gali w kategorii Online. Jestem zaskoczona ale i wzruszona. – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Moi Drodzy. Idąc na Paradę Równości chciałam wesprzeć środowisko LGBT, bo głęboko wierzę, że trzeba walczyć z nietolerancją i uprzedzeniami do drugiego człowieka. Zrobiłam to spontanicznie i z potrzeby serca. Nie spodziewałam się aż takiego odzewu w mediach, ale cieszę się, że dzięki temu mogłam nagłośnić ten temat. I będę robić to dalej. Dzisiaj dowiedziałam się, że jestem z tego powodu nominowana do Róż Gali w kategorii Online. Jestem zaskoczona ale i wzruszona… Wszystkie osoby , które są nominowane obok mnie zasługują na tę nagrodę, ponieważ głoszą ważne wartości, a ich postawa zmienia Polskę na lepsze. Dziękuję @magazyngala za tę nominację. Wy oczywiście jeśli chcecie, możecie głosować na mnie tutaj: https://rozegali.gala.pl ❤️🌈

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Jeden internauta w komentarzach wykazał się trochę innymi poglądami niż ona.

Dla pedofila też będziesz tolerancyjna?

Wieniawa bardzo szybko mu odpowiedziała.

Co za porównanie. Fu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz