Reklama
Strona głowna Gwiazdy Julia Wieniawa zachęca do wspierania WOŚP!

Julia Wieniawa zachęca do wspierania WOŚP!

od Marcin Karwoski
Reklama
Julia Wieniawa kilka dni temu była gościem w programie “Dzień Dobry TVN”. Celebrytka w trakcje emisji programu zachęcała wszystkich do udziału oraz do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aktorka również zdradziła, że sama kiedyś skorzystała z pomocy fundacji.

Julia Wieniawa jest jedna z najpopularniejszych aktorek w polskim show biznesie. Idealnie potwierdza to liczba obserwujących na jej profilu, ponieważ śledzi ją już ponad milion osób. Gwiazda swoje potężne zasięgi bardzo często wykorzystuje w celach charytatywnych. Tym razem również to zrobiła i zachęciła do wsparcia WOŚP.

Julia ostatnio była gościem “Dzień Dobry TVN”. Gwiazda podczas rozmowy z prowadzącymi zdradziła,ze w dzieciństwie skorzystała ze sprzętów sfinansowanych przez WOŚP.

Jestem pokoleniem, które skorzystało z pomocy Jurka Owsiaka. Jako niemowlę, tuż po narodzinach, skorzystałam z urządzeń do badania słuchu. Ta pomoc WOŚP-u jest realna i widoczna wszędzie – zdradziła.

Aktorka również o całej akcji napisała na swoim instagramie.

Dzisiaj wszyscy razem wspieramy @fundacjawosp a o 10:35 widzimy się na antenie @dziendobrytvn Jesteście z nami? – czytamy w opisie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz