Reklama
Strona głowna Ogólne Julia Wróblewska przechodzi załamanie! Popłakała się prowadząc transmisję live na Instagramie!

Julia Wróblewska przechodzi załamanie! Popłakała się prowadząc transmisję live na Instagramie!

od Damian Kowal
Reklama
Julka Wróblewska powoli zdobywała sławę od najmłodszych lat.
Od dawna zmaga się z hejtem w internecie. Niedawno wyznała, że przez mowę nienawiści przeszła załamanie nerwowe i na chwilę obecną korzysta z wizyt u psychiatry.
Kilka dni temu wzięła udział w “Uwadze TVN”, gdzie surowo oceniła działania patostreamera Lorda Kruszwila. Po odcinku YouTuberowi nie spodobały się słowa oczerniające jego osobę. W odpowiedzi na słowa aktorki przypomniał jak sama cieszyła się z potrącenia lisa. Po tej sytuacji śmiała się i zrelacjonowała to na instagramie.
Po emisji odcinka aktorka postanowiła zrobić transmisję na żywo.

Jak bardzo wszyscy upadliśmy? Zabawne jest przeklinanie do siebie w mediach tak, że ludzie się zabijają? To są dla was żarty? Wynaturzoną osobą dla mnie jest ktoś, kto oglądał transmisję pewnej dziewczyny, która się wieszała i pisali jej, że fajnie się trzęsie, kiedy już się powiesiła. Do tego momentu dotarliśmy.Ja nie wyzywam nikogo od “ku*ew” i “dzi*ek” w komentarzach. Jestem jedną z ofiar tego, co się dzieje (…)

Inni mogą się ruch*ć na streamie, a ja nie mogę płakać?

Podczas kilkunastominutowego nagrania odpowiedziała na zarzuty Lorda Kruszwila. Wielokrotnie powtarza tam, że od czternastu lat spotyka się z hejtem.

Z transmisji wynika, że ma poważne problemy i przechodzi załamanie nerwowe. Na koniec powiedziała, że z powodu tak ogromnego hejtu postanawia ograniczyć na jakiś czas internet.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz