Reklama
Strona głowna Ogólne Julia Wróblewska zdradza swój sposób na skuteczną samoobronę!

Julia Wróblewska zdradza swój sposób na skuteczną samoobronę!

od Damian Kowal
Reklama
Julia Wróblewska zdradziła sposób na samoobronę!

Wszystko za sprawą ataku zboczeńca w Kutnie. Jak podaje jastrzabpost.pl gwiazda została zaatakowana na dworcu w Kutnie. Mężczyzna miał zaoferować swoją pomoc przy przeniesieniu walizek za seks! Julka niemal od razu udała się na bliski komisariat policji, aby złożyć zeznania. Wcześniej udało jej się jednak uwiecznić na zdjęciach mężczyznę. W rozmowie z portalem opowiedziała o zaopatrzeniu w gaz pieprzowy i kursie samoobrony.

Przede wszystkim nosić ze sobą gaz pieprzowy. Ja przez jakiś czas nosiłam ze sobą gaz pieprzowy. Zużyłam go i nie kupiłam nowego, co było moim ogromnym błędem, bo gdybym go miała, to czułabym się dużo bardziej bezpiecznie i mogłabym jakoś się obronić. Po drugie, chyba po tej sytuacji mam ochotę zapisać się na jakiś kurs samoobrony i wydaje mi się, że to powinna zrobić każda dziewczyna. Widziałam rzeczy, które pozwalają nam obalić dużo większych od siebie ludzi i wyrwać się z różnych chwytów w sposób, który jest techniką, a nie siłą fizyczną. Zamierzam się zapisać na coś takiego i przede wszystkim kupić gaz pieprzowy i nosić go zawsze przy sobie.

To nie pierwszy raz, gdy Julia Wróblewska spotyka się z nieprzyjemnymi sytuacjami:

Zdarzały mi się różne sytuacje. Jestem tym, kim jestem. Chodzę często na imprezy i nigdy nie wiadomo, co się stanie w Warszawie, kto do Ciebie podejdzie i o co zapyta. Miałam różne dziwne sytuacje, ale zazwyczaj wokół mnie byli ludzie i działo się to w centrum, gdzie po prostu było tłoczno i wiedziałam, że nic mi się nie stanie. A tutaj byłam sama i nie miałam co zrobić, dopóki nie zauważyłam tych robotników, którzy siedzieli na końcu peronu.

Mamy nadzieję, że będzie to przestroga dla innych!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz