Reklama
Strona głowna Hot Jurek Owsiak z pomocą dla Australii!

Jurek Owsiak z pomocą dla Australii!

od Damian Kowal
Reklama
Jurek Owsiak wydał oświadczenie dotyczące tegorocznej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wsparcia dla Australii!

Od września pożary zniszczyły dużą część Australii. Zginęło już ponad 20 osób i ucierpiało ponad pół miliarda zwierząt! Do tego pełno osób pozostało bez pożywienia i dachu nad głową. W związku z tym na ratunek darowizny przekazują wszelakie instytucje, organizacje i osoby publiczne.

Do tej pomocy dołączył również Jurek Owsiak. W wydanym oświadczeniu poprosił australijski sztab, aby zebrane tam pieniądze zostały przekazane na rzecz ofiar pożarów.

❗ Kochana Australio,
Jesteśmy z Wami i myślimy o Was! Podczas 28. Finału WOŚP będziemy chcieli bardzo, bardzo mocno Was uściskać od wszystkich, którzy razem z nami grają i zwrócić uwagę na Waszą sytuację. […] Chcemy teraz, tę naszą finałową energię przesłać w Waszą stronę.
Dziękujemy, że gracie razem z nami i bardzo prosimy Was, aby pieniądze zebrane na miejscu podczas Finału w Australii nie były przekazywane Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, a zostały przesłane na rzecz działającej u Was organizacji pozarządowej, która zbiera środki na ratowanie życia i zdrowia ofiar pożarów, z którymi walczycie. Będziecie wiedzieli najlepiej, jak je zagospodarować.

Co sądzicie o tym pomyśle?

❗ Kochana Australio,Jesteśmy z Wami i myślimy o Was! Podczas 28. Finału WOŚP będziemy chcieli bardzo, bardzo mocno Was…

Publiée par WOŚP sur Mardi 7 janvier 2020

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz