Reklama
Strona głowna Moda Justin Bieber i Hailey Bieber planują ślub kościelny we wrześniu?

Justin Bieber i Hailey Bieber planują ślub kościelny we wrześniu?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Justin Bieber i Hailey Bieber to para idealna. Od momentu, gdy para zaczęła się spotykać wszystkie twarze zwróciły się w ich stronę. Prasa szeroko komentuje każdy krok pary. Jednak nie to co robią jest dla nich ważne, a to kiedy wezmą ślub kościelny.

Każdy wie, że Justin i Hailey są bardzo wierzący, więc nikogo nie powinno zdziwić, że już niedługo parę zobaczymy na ślubnym kobiercu. Niestety dokładna data nikomu nie jest znana.

Choć ślub planowanych jest od momentu, gdy para wzięła ślub cywilny to Justin i Hailey wielokrotnie przekładali go. Większość straciła nadzieję, że kiedykolwiek do tego dojdzie. Z informacji podanych przez magazyn People wynika, że wszystko przez napięty grafik pary, a także ich bliskich:

Chcą być pewni, że na uroczystości pojawią się najważniejsze osoby w ich życiu. Nie ma pośpiechu. Wzięli już ślub cywilny, ale nie mogą się doczekać, aż będą celebrować swoje małżeństwo w gronie najbliższych

Okazuje się, że teraz ten dzień nadejdzie i to zaskakująco szybko, bowiem Justin i Hailey mogą wziąć ślub już we wrześniu. Tajemnicze źródła podają, że para chce zacząć rozsyłać w przyszłym tygodniu pierwsze zaproszenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz