Reklama
Strona głowna Gwiazdy Justin Bieber i Hailey Bieber zostali obiektem parodii

Justin Bieber i Hailey Bieber zostali obiektem parodii

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Justin Bieber i Hailey Bieber to para ciesząca się popularnością. Uwielbiana przez miliony, zdobywa coraz większe grono sympatyków. Mimo, że są jeszcze młodzi osiągnęli znacznie więcej niż nie jeden Artysta próbujący swoich sił w show biznesie.

Teraz okazuje się, że para zainspirowała znanego artystę – Stefano Mondę, który stworzył parodię Simpsonów z wizerunkiem Justina i Hailey. Po raz pierwszy kreskówka z młodym piosenkarzem powstała w grudniu, Artystka podarował ją jako prezent śluby. Nowożeńcy oczarowani prezentem postanowili podzielić się nim z fanami.

Pozytywne komentarze i zainteresowanie dziełem doprowadziły do tego, że Monda ponownie stworzył kreskówkę z wizerunkiem pary.

Tym razem możemy zobaczyć Justina w żółtej bluzie z napisem “drew”, czarnych krótkich spodenkach oraz w żółtej czapce z daszkiem, natomiast Hailey ma na sobie sweter z dzianiny, krótkie poszarpane jeansy, a jako dodatek okulary przeciwsłoneczne.

Może twórców serialu animowanego zauważą te dzieła i stworzą kreskówkę z wizerunkiem Justina Biebera i Hailey Bieber. Fani pary z pewnością byli by zachwyceni.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz