Reklama
Strona głowna Gwiazdy Justin Bieber jest poważnie chory!

Justin Bieber jest poważnie chory!

od Marcin Karwoski
Reklama
Justin Bieber na swoim instagramie napisał szczere wyznanie. Okazuje się, że młody celebrytka musi się zmierzyć z poważna choroba, która jest przenoszona przez kleszcze. A dokładniej z boreliozą, muzyk więcej szczegółów zdradził na swoim profilu.

Justin Bieber jest idolem wielu młodych dziewczyn. Jednak jego życie nie jest takie kolorowe jakie mogłoby się wydawać. Już niedługo na YouTubie ukarze się serial dokumentalny o nim. A dziś postanowił zdradzić z jaka chorobą się zmaga.

Justin ja swoim instagramie pochwalił się nowym zdjęciem. Opublikowana fotografia nie jest tyle ważna co sam jej opis. Młody artysta zdradził, że choruje na Boreliozę.

Podczas gdy ludzie mówią, że Justin Bieber wygląda jak gówno, narkoman itd., nie zdają sobie sprawy, że ostatnio zdiagnozowano u mnie boreliozę. Co gorsza choruję też na mononukleozę, która wpływa na stan mojej skóry, funkcjonowanie mózgu, energię i ogólne zdrowie. To były ciężkie lata, ale teraz powoli z tego wychodzę. Dzięki odpowiedniemu leczeniu, które pomaga na te tak naprawdę nieuleczalne choroby. – Czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz