Reklama
Strona głowna Gwiazdy Justin Bieber nadal kocha Selenę Gomez! Co na to jego żona?

Justin Bieber nadal kocha Selenę Gomez! Co na to jego żona?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Miłość Justina Biebera do Seleny Gomez wydaje się być wieczna. Choć nie będą już razem, bo Justin wybrał sobie wybrankę, która została jego żoną to nie ukrywa, że nadal kocha Selenę.

Justin i Hailey Baldwin to małżeństwo doskonałe, dzięki modelce Justin zmienia się na lepsze i stara się uporać ze swoimi “demonami”. Hailey natomiast bardzo go wspiera w trudnych chwilach.

Ostatnio Justin nie miał najlepszego okresu, jego problemy psychiczne sprawiły, że był zupełnie kimś innym niż się wszystkim wydawało. Jak sam stwierdził to nie był jego najlepszy czas. Próbuje się z tym uporać i wszystko poukładać by wrócić do formy.

Wielu fanów gwiazdora nie pogodziło się z faktem, że wybrał on piękną Hailey za żonę, a nie swoją “wielką miłość” Selenę Gomez. Część z nich nie może pogodzić się z wyborem, więc próbują wbić “szpilę”.

Jedna z fanek poszła na całość i dosadnie dała do zrozumienia swojemu idolowi, że powinien wrócić do Seleny, bo swojej żony nie kocha. Justin nie pozostał dłużny, atakując komentującą:

To jest odpowiedź dla wszystkich niedojrzałych i chorych ludzi, którzy wysyłają Hailey bolesne wiadomości. Nie masz pojęcia o tym, co jest dla mnie dobre. Hailey jest moją żoną i jeśli ci się to nie podoba, to znaczy, że mnie ​​nie wspierasz. A jeśli nie wspierasz mnie, to znaczy że nie jesteś moim fanem ani dobrym człowiekiem.

Justin także podkreślił, że gdyby nie kochał Hailey to by się z nią nie ożenił.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Swag

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Miłość gwiazdora ewidentnie widać chociażby po wrzucaniu na swoje portale społecznościowe zdjęć Hailey Baldwin. Mąż chwalący się ze światem tym jak wspaniałą, kochającą ma żonę. No cóż, coś w tym jest…

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz