Reklama
Strona głowna Gwiazdy Justin Bieber złożył życzenia urodzinowe swojej żonie!

Justin Bieber złożył życzenia urodzinowe swojej żonie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Justin Bieber na swoim instagramie złożył życzenia urodzinowe swojej żonie. Czytając jego wpis można się wzruszyć. Piosenkarz w swojej wypowiedzi również wspomniał o dzieciach.

Hailey Biber dość niedawno skończyła 23 lata. Z tej okazji jej Mąż Justin na swoim instagramie zamieścił wpis. Po jego słowach śmiało można stwierdzić, że łączy ich cudowne uczucie!

Justin Bieber na swoim instagramie opublikował nowe zdjęcie. Na opublikowanej fotografii przedstawił dwa zdjęcia. Na jednym pozuje on z swoją żona a na drugim jest ona sama w sukni ślubnej. Piosenkarz za pośrednictwem tego wpisu złożył jej życzenia urodzinowe które znalazły się w opisie.

Wszystkiego najlepszego kochanie, Sprawiasz, że każdego dnia chcę stawać się lepszym człowiekiem. Sposób, w jaki żyjesz, jest tak atrakcyjny. P.S. Kręcisz mnie w każdym wydaniu. Dzieci w następnym sezonie – czytamy w opisie opublikowanej fotografii przez Justina.

W komentarzach pod wpisem ukazało się również wiele życzeń urodzinowych. A wy czego byście jej życzyli z okazji 30 urodzin?. Zapraszamy do składania życzeń w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz