Reklama
Strona głowna Gwiazdy Justyna Pawlicka ma tajną listę gwiazd, które kupują u niej naturalne futra! Czy zamierza się nią pochwalić?!

Justyna Pawlicka ma tajną listę gwiazd, które kupują u niej naturalne futra! Czy zamierza się nią pochwalić?!

od Damian Kowal
Reklama
Justyna Pawlicka, finalistka programu “Top Model” jest w posiadaniu tajnej listy gwiazd. Osoby te zaopatrują się u niej w futra pochodzenia zwierzęcego! Czy Pawlicka zamierza zdradzić swoje “klientki”?

Justyna jest miłośniczką naturalnych futer. Jako jedna z niewielu celebrytek mówi o tym otwarcie. Jest to jej pasja za którą nie zamierza przepraszać. Takie zachowanie potępiła ambasadorka fundacji PETA – Joanna Krupa.

W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl Justyna opowiedziała o “futrzanym” biznesie:

Jest to dość kontrowersyjna sprawa. 90% ludzi nosi futra czy ich pochodne, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Jedzą mięso, wszędzie są skóry. Każdy z nas ma z nimi styczność. Ja jestem osobą, która się tego nie wstydzi. Bardziej przerażają mnie rzeczy typu małe chińskie rączki, które gdzieś tam pracują, więc mam do tego troszkę inne podejście. Nie wstydzę się o tym mówić: kocham futra, lubię je i jest to dobry biznes.

Pawlicka wspomniała, że wśród osób kupujących naturalne futra są także wielkie gwiazdy. Jak sama mówi są to osoby, które temu zaprzeczają:

Jest dużo osób, które kochają futra, ale się do tego nie przyznają, Wśród nich są gwiazdy. Kochają futra, kupują je ode mnie, ale są incognito. Są to gwiazdy, które krzyczą, że nie jedzą mięsa, nie noszą futer naturalnych i wszystko, co robią jest pochodzenia sztucznego. Typu, że noszą sztuczne futra. Nie jest to prawdą. Ja ze względu na to, że są to moje klientki, nie będę ujawniała nazwisk, ale mogłoby to wstrząsnąć światem, bo są to bardzo znane nazwiska i mogliby się co poniektórzy zdziwić.

Jesteście ciekawi kto znajduje się na tej liście?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Justyna Łucja Pawlicka (@juustyneczkaa)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz