Reklama
Strona głowna Gwiazdy Justyna Steczkowska przyjęła zaproszenie Dody! Zaskoczeni?

Justyna Steczkowska przyjęła zaproszenie Dody! Zaskoczeni?

od Krzysztof Kujawski
Reklama
To co wydarzyło się w dniu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poruszyło zapewne wszystkich Polaków. Hejt i nienawiść doprowadziła do śmierci prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza. Zginął On od ciosu nożem przez nożownika.

Śmierć prezydenta a także odejście Jurka Owsiaka z WOŚP poruszyła także gwiazdy i celebrytów. Wśród Nich jest piosenkarka Doda, która postanowiła sprzeciwić się nienawiści. Spontanicznie postanowiła zorganizować wspólny koncert z kolegami i koleżankami z branży muzycznej koncert pod hasłem “Artyści przeciw nienawiści“.

Przy okazji chciała w ten sposób pogodzić się ze swoimi rywalkami, z którymi nie rozmawia od lat. Chodzi o Edytę Górniak i Justynę Steczkowską. Ta ostatnia we czwartek zamieściła post, w którym potwierdza chęć udziału w koncercie:

Siedzę sobie na lotnisku i czytam, co tam u nas. Jak dobrze być czasem odseparowanym od świata i nie żyć pod presją innych… NIE zabraknie mnie w koncercie “Artyści przeciw nienawiści”, to oczywiste, bo cel jest szczytny, choć nadal mam nadzieję, że jako ludzie dojdziemy do punktu w którym NIE będziemy się jednoczyć przeciwko czemuś, tylko być jednością, którą od zawsze jesteśmy… Martwi hejt, który towarzyszy koncertowi, a przecież cel jest odwrotny. Jeśli mogę w czymś pomóc przy koncercie oprócz śpiewania, to zgłaszam się na ochotnika – napisała.

Dorota widziała już post na który odpowiedziała: “Dziękuję” dodając przy tym serduszko.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz