Reklama
Strona głowna Gwiazdy Justyna Steczkowska udzieliła szczerego wyznania o swojej separacji

Justyna Steczkowska udzieliła szczerego wyznania o swojej separacji

od Karolina Melon
Reklama
Justyna Steczkowska zdecydowała się na szczere wyznanie o swojej separacji. Piosenkarka ślubowała w 2000 roku i jej małżeństwo uchodziło za zgrane i udane. Niestety dwa lata temu wokalistka ogłosiła separacje. Na szczęście para wróciła już do siebie, ale plotki zostały. Piosenkarka postanowiła odnieść się do nich oraz zdradziła co było przyczyną ich kryzysu.

“Gdy coś, co jest fundamentem twojego świata, nagle zaczyna pękać, czujesz ból, oszołomienie, zagubienie… Ale trzeba brać pod uwagę, że małżeństwo, partnerstwo, w ogóle życie z drugim człowiekiem nie jest tylko wielką sielanką. Wszyscy to znamy. To jest droga dwojga ludzi, którzy całe życie wzajemnie się uczą i dowiadują czegoś o sobie. Dojrzewają i na każdym etapie życia towarzyszą im inne emocje. W końcu przychodzi czas, w którym zadają sobie pytanie – czy mają coś jeszcze do zaoferowania sobie i światu razem – wyznała szczerze wokalistka.

Separacja wokalistki była doskonałą pożywką dla mediów. Walka o dobre imię w sądzie nie pozwoli jej szybko zapomnieć o przykrym incydencie w ich życiu.

“Nigdy nie mieszkaliśmy osobno. To jest stek medialnych bzdur, które musiałam wyprostować w sądzie, bo prostowanie plotek i tłumaczenie nic nie daje i jest upokarzające. Wszystkie te głupoty, jak to opuściłam swoje dzieci, wyszłam z domu z jedną walizka i wiele innych kłamstw na temat mój, mojego małżeństwa, ale też moich zawodowych spraw, zostały określone przez sąd jako zwykle kłamstwa. Do tej pory wszystkie sprawy wygrałam, a pieniądze trafiają sukcesywnie na fundację Anny Dymnej i domu “Ufność”.

Małżeństwo jest obecnie razem szczęśliwe i zajmuje się wychowaniem trójki swoich dzieci.

 

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz