Reklama
Strona głowna Gwiazdy Justyna Steczkowska zdradziła, że sama opiekuje się swoją mamą!

Justyna Steczkowska zdradziła, że sama opiekuje się swoją mamą!

od Marcin Karwoski
Reklama
Justyna Steczkowska pokonuje w bardzo dobrym stylu swoje przeciwności które stawia jej los. Gwiazda ostatnio zdradziła, że sama opiekuje się swoją chora mamą.

Justyna Steczkowska postanowiła wziąć udział w programie “Uwaga! Kulisy sławy”. Gwiazda podczas emisji tego uchyliła rąbka swojej prywatności. Celebrytka również pokazała jak opiekuje się swoją mamą.

Justyna postanowiła sama zaopiekować  się swoją mamą która porusza się na wózku oraz nie mówi po wylewie.

Nie chciałam, by mama trafiła do domu starców ani innego miejsca, w którym czułaby się osamotniona. Postanowiłam, że zamieszka z nami i tutaj się nią zajmę. Spadło na mnie tyle nowych obowiązków i emocji, że myślałam, że nie dam sobie rady.

 

Pewnego dnia zdarzyło się coś niezwykłego – spojrzałam na moją mamę i uśmiechnęła się do mnie. Wtedy byłam już pewna, że dam sobie radę. To najpiękniejsza lekcja miłości, jaką mogłam odebrać – zdradziła gwiazda w programie “Uwaga! Kulisy sławy”.

 

Ten dom budowaliśmy z mężem dla rodziców razem z mężem, ale kiedy tata zmarł, postanowiliśmy tu zamieszkać, bo nie mieliśmy co z tym domem zrobić. Pierwotnie to był dom, żeby mieli miłą, fajna starość na wsi i żeby byli bliżej Warszawy, bo większość dzieci tu mieszka – dodała na koniec.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz