Reklama
Strona głowna Wydarzenia Już dziś wielki finał „Śpiewajmy razem. All Together Now”!

Już dziś wielki finał „Śpiewajmy razem. All Together Now”!

od Marcin Karwoski
Reklama
Przed nami wielki finał drugiej edycji programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Oto 14 kandydatów, którzy już dziś wieczorem staną do walki o główną nagrodę – 100 tysięcy złotych! Zawzięta rywalizacja, wspaniałe przeboje i wielkie emocje gwarantowane! Poznajcie bliżej wszystkich finalistów!

Ada i Anna Dijuk

Śpiewający duet – matka i córka – wystąpiły w pierwszym odcinku programu i zaprezentowały piosenkę „Byłam różą” autorstwa Kayah&Bregović. Występ doprowadził Jacka Dewódzkiego do łez. Pozostała część ściany również była pod wielkim wrażeniem. Właśnie dlatego wzięłam udział w tym programie, żeby przeżyć takie emocje – dodała Beata Kozidrak.

 

Beata Noszczyńska

Beata Noszczyńska jest zapracowaną mamą, ale znajduje czas na realizowanie swoich muzycznych marzeń. Uczestniczka sięgnęła po repertuar Bajmu. Podczas jej występu wstała cała ściana i padła pierwsza setka w edycji!

 

Magdalena Lis

Dziewczyna pokusiła się o interpretację jednego z przebojów Caro Emerald. Z jakim skutkiem? „A Night Like This” zachwyciło jurorów. Masz bardzo fajny feeling, bardzo ładną barwę głosu. I wyglądasz świetnie! Gratuluję ci, piękny występ – ocenił Marek Kaliszuk.

 

Oscar Jensen

Oscar zaprezentował utwór Shagy’eggo „Angel”. Reggae zagościło w sercach setki jurorów! To było bardzo fajne. Masz świetny, mocny głos – ocenił Ras Luta, który lubuje się w podobnych rytmach. Wtórowała mu Beata Kozidrak: Powiem jedno – Oscar dla Oskara! – skomentowała żartobliwie gwiazda.

 

 

Roman Jarząbek

Roman wystąpił w trzecim odcinku z piosenką „Gdy nie ma dzieci” Kultu. Cover oceniono bardzo wysoko, a pochwałom nie było końca. Masz fajną barwę głosu – mówiła liderka Bajmu. Bardzo dobrze. Zrobiłeś show – skomentował z kolei Paolo Cozza.

 

Bartosz Kurkiewicz

Bartosz Kurkiewicz odświeżył pamięć o Franku Kimono i jego przeboju „King Bruce Lee Karate Mistrz”. W ten sposób zafundował widzom i jurorom rozrywkę w najczystszej postaci.  Mamy wiosnę! Mamy się radować! O to właśnie chodzi – ocenił Paweł Jasionowski z zespołu Masters.

 

Patrycja Drab

Patrycja zdecydowała się na wielki przebój Whitney Houston „I Wanna Dance With Somebody”.  Dynamiczne wykonanie zachwyciło jurorów:Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Piękny utwór, choć niełatwy – skomentowała Beata Kozidrak. 

 

Kinga Kutrzuba

Kinga muzyczny talent ma zapisany w genach! Jej przezabawne i pełne gracji wykonanie hitu „Gdzie ci mężczyźni” Danuty Rinn zebrało bardzo pochlebne opinie: Śpiewaj! Wyglądasz bosko! Scena cię kocha! – oceniła Papina McQueen.

 

Triple Madness

To jedyny zespół w zestawieniu finalistów drugiej edycji „Śpiewajmy razem”. Muzycy z Rzeszowa postawili na „I Want It All” Queen. Ryzyko się opłaciło! Energia, jaką zaprezentowali na scenie, była nie do powtórzenia. 

Salwin Merstein-Siwak

„Jimmy”, tak nazywają go znajomi, zaśpiewał utwór „Napraw” zespołu LemON. Jego gorąca romska krew sprawiła, że z krzeseł wstała cała ściana jurorów.

Andrzej Chrzanowski

Andrzej wybrał bardzo emocjonalny utwór, czyli „Kołysankę dla nieznajomej” z repertuaru Perfectu. Ściana jurorów była zafascynowana jego pełnym romantyzmu występem: Masz piękną barwę głosu. Elegancko! Życzę ci, żebyś mógł nagrać płytę – powiedziała Beata Kozidrak.

 

Tomasz „Tom” Filipczak

Polak z indiańską duszą – tak najprościej można opisać Tomka. Jego tajemniczy wygląd i stylizacja z pazurem zahipnotyzowały jurorów. Bluesman sięgnął po „Kto nie kochał” Piotra Cugowskiego i sprawił, że pokochała go… cała „setka”!

 

Janek Więckowski

Uczestnik zaskoczył jurorów doborem repertuaru. Wykonał bowiem hit Britney Spears „Baby One More Time”. Ten nietypowy cover zachwycił sędziów. Ta piosenka jest też rock’n’rollowa i udowodniłeś, że rock rządzi światem – mówił Jacek Dewódzki. 

 

Aicha Słoniec

Aicha wykonała utwór „Set Fire To The Rain” Adele. Śpiewasz tak zawodowo, masz taką głębię, taki ogień i power w głosie, że jestem pod wielkim wrażeniem – chwaliła wykon Beata Kozidrak. – Moim zdaniem śpiewałaś tę piosenkę całą sobą, wkładałaś w to całą siebie – skomentował Paweł Jasionowski.

 

 

Kto z nich wyśpiewa sobie zwycięstwo i 100 tysięcy złotych? Dowiemy się tego już dziś o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT! 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz