Reklama
Strona głowna Gwiazdy Już wiemy kto poprowadzi drugą edycję “Dance Dance Dance”!

Już wiemy kto poprowadzi drugą edycję “Dance Dance Dance”!

od Marcin Karwoski
Reklama
Już niebawem na antenę TVP2 powróci “Dance Dance Dance“. My właśnie poznaliśmy nazwisko prowadzącego drugiej edycji tego programu. Jesteście ciekawi kto to taki będzie?.

Dance Dance Dance” pod koniec lutego wraca na antenę TVP2. Pierwsza edycja tego programu została bardzo pozytywnie odebrana przez widzów. Dlatego własnie stacja zdecydowała się, że powstanie kolejna edycja. Warto wspomnieć, że wtedy prowadzącymi byli Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan. Teraz już wiadomo, że tego duetu niestety już nie zobaczymy.

Barbara Kurdej-Szatan w zeszłym roku rozstała się z TVP. Dziś pewna osoba związana z produkcja podczas rozmowy z VIVA! zdradziła, że Tomasz Kammel zostanie oraz, że widzowie ponownie zobaczą go w show!

Mogę potwierdzić, że tydzień po zakończeniu nagrań do „The Voice Kids” widzowie ponownie zobaczą Tomka w roli prowadzącego „Dance, dance, dance” – zdradził.

Informator jednak nadal nie wie kto stanie obok Tomasza.

Nie wiadomo jeszcze z kim Tomek poprowadzi drugą edycję „Dance, dance, dance”. Wciąż trwają negocjacje i realizowane są zdjęcia próbne. Na ten moment żadna decyzja jeszcze nie zapadła

 

A może wy macie jakieś propozycje na drugiego gospodarza?. Zapraszamy do pisania swoich propozycji w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz