Reklama
Strona głowna Gwiazdy KaCeZet pokazał obrączkę!

KaCeZet pokazał obrączkę!

od Marcin Karwoski
Reklama
KaCeZet wraz z Margaret wzięli ślub w Peru. Muzyk na swoim instagramie pochwalił się zdjęciem obrączki.

KaCeZet i Margaret są już para od prawie dwóch lat. Kila miesięcy temu muzyk postanowił się jej oświadczyć. Artystka o tym wszystkim parafinowała w październiku podczas koncertu w warszawskiej stodole. Gwiazda również na swoim profilu w grudniu oświadczyła, że robi sobie przerwę w swojej karierze. To własnie od czego czasu celebrytka nie publikuje nic w internecie.

Muzyk dzień po ceremonii na swoi instagram wstawił zdjęcie, gdzie pali papierosa. Na jego palcu ukazał się szeroki pierścionek. Zdaniem wielu jest to obrączka.

View this post on Instagram

No zdziczał typo

A post shared by KcZzzzzz (@kacezet) on

Warto również wspomnieć o wpisie na stronie Psychonauta Foundation zostały tam opublikowana zdjęcia z ceremonii. Uwagę jednak zwraca opis. Autorzy strony poinformowali, że dla niech ślub ma inne znaczenie.

Korzystając z okazji, zwłaszcza mieszkańcom kraju nad Wisłą, rzekomo kultywującym rodzinne wartości, przypominamy znaczenie słów: ślub znaczy przyrzeczenie, nie msza ani nie pozwolenie od urzędnika. Nie ksiądz i nie sąsiadka je zweryfikuje, a życie.
Najprostsze rzeczy bywają najtrudniejsze, na przykład współodczuwanie czyjejś radości, przyznanie się do własnych życiowych niepowodzeń, braku miłości. Dawajcie przykład swoimi własnymi życiami, babcie, ciocie, wujkowie, a wtedy być może wasze dzieci nie będą odrzucać zakłamanej kultury, opartej na “prawdziwych ślubach”, prawdziwych romansach i prawdziwych zdradach.
Prawda nie boi się dowolnego kostiumu i formy, żyjąc w radości można kpić z konwencji, a kurczowe przywiązanie do niej zwykle oznacza pustkę w środku.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz