Reklama
Strona głowna Gwiazdy KaCeZet wystąpił z prośbą do Quebonafide “Moje bity są po prostu świetne”

KaCeZet wystąpił z prośbą do Quebonafide “Moje bity są po prostu świetne”

od Marcin Karwoski
Reklama
KaCeZet czyli mąż Margaret ostatnio na swoim instastory zamieścił screeny wiadomości które wysłał do Quebonafide. Producent wystąpił z prośbą do rapera w sprawie pracy.

KaCeZet jest znany ze środowiska muzycznego jako producent. Jednak popularność medialną dopiero przyniósł mu związek z Margaret. Warto przypomnieć, że kilka miesięcy temu Margaret ogłosiła przerwę w swojej karierze, nikt nie brał pod uwagę tego, że w tym czasie weźmie ona ślub z producentem. Para zrobiła to w pełnej dyskrecji. Teraz oboje wrócił do spełniania swoich karier.

KaCeZet na jednym z swoich instastories zamieścił screen wiadomości, którą otrzymał od niego Quebonafide.

Marzę o wielkiej karierze, a sama się nie zrobi przecież prawda? – podpisał dodany screen.

Wiadomość przedstawiała propozycje kolaboracji.

Hej Panie Kubo. Jestem młodym producentem z Warszawy. Szukam szansy w wielkim świecie. Moje bity są po prostu świetne, elektryzujące, ale też romantyczne. Bardzo amerykańskie, ale mogę zrobić też rosyjskie, jeśli pan woli. Robię muzykę zarówno mechaniczną, jak i elektryczną. Polecam się. Producent Piotr – czytamy w wiadomości.

Jak się okazuje raper nie odpisał mu. Producent odpowiedział na to kolejnym instastories.

Niestety, ani Princesnokia, ani Kuba nie odpowiedzieli. Zastanawiam się, czy ta moja kariera się w ogóle odbędzie… Mama zawsze mówiła, że jestem najzdolniejszy, ale teraz to już sam nie wiem

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz