Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kaja Paschalska pozuje bez stanika!

Kaja Paschalska pozuje bez stanika!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kaja Paschalska przez wielu może być kojarzona jako Ola z bardzo popularnego serialu Klan. Aktorka na swoim instagramie opublikowała bardzo intymne zdjęcie. Gwiazda miała na celu zaapelować do kobiet, żeby badały swoje piersi. Jednak główne zainteresowanie fotografii przejęła męska część fanów.

Kaja na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii za pozowała bez stanika. Dodany wpis miał zachęci do wali z rakiem piersi oraz badania się.

Jest tyle rzeczy, które my kobiety robimy żeby dbać o nasze ciało. Kremy, pudry, balsamy, peelingi, zapachy, farby, lakiery. Smarujemy, modelujemy, złuszczamy, nawilżamy, ujędrniamy. Rozmawiamy o tym, szukamy, wybieramy, testujemy, poświęcamy czas, wydajemy pieniądze. Chcemy być piękne, gładkie, jędrne, wiecznie młode. Co roku 17tys z nas dowiaduje się, że ma raka piersi. 6tys!?umiera. Gdybyśmy wkładały chociaż połowę tej energii w badanie swojego ciała, poznanie go, czujność na różne sygnały, które nam wysyła może ten wynik byłby mniejszy. 15 października – Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. KOBIETO badaj się! MĘŻCZYZNO Ty też! Nie tylko #cycki Ignorancja nie jest błogosławieństwem. Lepiej jest WIEDZIEĆ żeby móc coś ZROBIĆ. Zanim będzie za późno. Odpowiedzialność, świadomość, DBANIE O ZDROWIE – TO jest SEXY!?#badajsie #stopbreastcancer – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Jest tyle rzeczy, które my kobiety robimy żeby dbać o nasze ciało. Kremy, pudry, balsamy, peelingi, zapachy, farby, lakiery. Smarujemy, modelujemy, złuszczamy, nawilżamy, ujędrniamy. Rozmawiamy o tym, szukamy, wybieramy, testujemy, poświęcamy czas, wydajemy pieniądze. Chcemy być piękne, gładkie, jędrne, wiecznie młode. Co roku 17tys z nas dowiaduje się, że ma raka piersi. 6tys‼️umiera. Gdybyśmy wkładały chociaż połowę tej energii w badanie swojego ciała, poznanie go, czujność na różne sygnały, które nam wysyła może ten wynik byłby mniejszy. 15 października – Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. KOBIETO badaj się! MĘŻCZYZNO Ty też! Nie tylko #cycki Ignorancja nie jest błogosławieństwem. Lepiej jest WIEDZIEĆ żeby móc coś ZROBIĆ. Zanim będzie za późno. Odpowiedzialność, świadomość, DBANIE O ZDROWIE – TO jest SEXY‼️#badajsie #stopbreastcancer

A post shared by Kaja Paschalska (@kajapaschalska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz