Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kamil Durczok ciąg dalszy afery z wekslami

Kamil Durczok ciąg dalszy afery z wekslami

od Karolina Melon
Reklama
Kamil Durczok tym razem oskarżony o sfałszowanie podpisu na wekslach, które były poręczeniem jego kredytu. Sprawa wyszła na jaw w momencie gdy dziennikarz nie spłacał rat.  Bank skierował się wówczas do byłej żony o kolejną ratę. Durczok nie przyznaje się do winy. Natomiast sąd nie zgodził się na udostępnienie oryginalnego dokumentu na, którym widnieje podrobiony podpis byłej żony:

Sąd Okręgowy w Warszawie nie uwzględnił wniosku prokuratury o zwolnienie z tajemnicy bankowej. Sąd zarzucił temu wnioskowi ogólnikowość i niewskazanie konkretnych osób, które miałyby złożyć zeznania. Jednocześnie Sąd sam wskazał, iż dopiero analiza dokumentów bankowych, o które wnioskowała prokuratura pozwoli na ustalenie osób, których przesłuchanie jest konieczne w toku postępowania – mówi Rzeczniczka Prokuratury Krajowej Ewa Bielik.

Śledczy zaskoczeni są decyzją sądu. Natomiast Prokuratura została powiadomiona przez bank o podejrzeniu popełnienia przestępstwa:

W Prokuraturze toczy się postępowanie w sprawie uzasadnionego podejrzenia popełnienia przestępstwa (…..)

Sądząc po faktach sprawa szybko się nie skończy. Nic nie wskazywało na to, że dziennikarz wpadnie w takie kłopoty. Jego ostatnie lata można zaliczyć do udanych, dziennikarz był zakochany i pracował unikając afer medialnych.

 

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz