Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kamil Durczok przerwał swoje milczenie!

Kamil Durczok przerwał swoje milczenie!

od Karolina Melon
Reklama
 Kamil Durczok postanowił przerwać swoje milczenie. Dziennikarz na swoim Facebooku odniósł się do swoich ostatnich problemów z prawem. W tym roku został on zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu. Do tego wszystkiego doszła kolejna afera. Tym razem został oskarżony o podrobienie podpisu swojej żony.Durczok postanowił się odnieść do tego wszystkiego na swoim Facebooku. Na początku swojego wpisu zdradził, że nie może wszystkie powiedzieć przez tajemnice śledztwa.

“Przede mną jeden z przełomowych momentów w moim życiu. W środę Sąd Okręgowy w Katowicach zdecyduje, czy pozostanę na wolności, czy też będę musiał bronić swojego dobrego imienia zza murów aresztu. Dotąd milczałem. (…) Powstrzymywałem się od komentarzy, choć wielu uznawało to za słabość i brak argumentów na swoją obronę.

Na końcu swojej wypowiedzi zdradził, że nadal liczy na to, że los się dla niego uśmiechnie.

“Zapewniam jednak, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana niż jej medialny przekaz. Przede wszystkim pokazuje, jak bardzo zawieść może bank, instytucja, w której pokłada się zaufanie. Jak zawodzą procedury oraz ludzie, którzy w nim pracują. Wierzę, że na całą prawdę przyjdzie w końcu czas. Podobnie jak na pociągnięcie do odpowiedzialności banku i pracujących w nim ludzi, którzy powinny wiedzieć, do czego doprowadziła ich chciwość, zachłanność i nieetyczne działania.

Wierzymy, że dziennikarz oczyści swoje imię i w miarę możliwości nadchodzący rok będzie dla niego łaskawszy.

 

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz