Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kamil Durczok przyznał się do podrobienia żony podpisu

Kamil Durczok przyznał się do podrobienia żony podpisu

od Karolina Melon
Reklama
Kamil Durczok przyznał się do podrobienia podpisu żony na wekslu. Dla dziennikarza nie jest to dobry okres. Niedawno uczestniczył w kolizji drogowej, którą sam spowodował pod wpływem alkoholu. Od tamtej pory jest coraz gorzej.  Głos zabrała była żona dziennikarza Marianna Dufek:

“Nie będę wchodziła w polemikę z panem Isenko (adwokat Durczoka) – są organy do tego przeznaczone i grafolodzy – powiedziała kobieta.

W między czasie Durczok przyznał się do winy:

“Dziennikarz przyznał się do podrobienia podpisu na wekslu z sierpnia 2008 roku na sumę 2.035.729,30 franków szwajcarskich. Do sfałszowania innych dokumentów bankowych m.in. deklaracji wekslowej i oświadczenia o podaniu się egzekucji bankowej – dowiedziało się wp.pl

Przypomnijmy sprawa miała swój początek w roku 2009. Wówczas dziennikarz złożył weksel w banku na sumę 2 milionów franków szwajcarskich i 300 tyś. zł. Weksle miały być poręczeniem kredytu na inwestycje. Sprawa wyszła na jaw ponieważ dziennikarz nie spłacał raty kredytu a bank zwrócił się do byłej żony o spłatę kolejnej raty. Wówczas wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Grozi za to kara pozbawienia wolności od 5 do 25 lat.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz