Reklama
Strona głowna Ogólne Kamil Glik na wylocie z AS Monaco!

Kamil Glik na wylocie z AS Monaco!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Jak twierdzi portal “goal.com”, który powołuje się na informacje “L’Equipe” Kamil Glik jest na wylocie z AS Monaco. Polski obrońca miałby zostać wystawiony na sprzedaż jeszcze podczas zimowego okienka transferowego.

AS Monaco nie może zaliczyć obecnego sezonu do udanych. Po 13. kolejkach plasuje się na 11. miejscu w tabeli, mając stracone 22 gole – tylko Toulouse jest gorsza pod tym względem. Pocieszeniem jest fakt, że do 3. Angers, traci zaledwie 3 punkty, co pozwala mieć władzom klubu nadzieję na poprawę obecnej sytuacji w tabeli Ligue 1.

Działacze zespołu z Monako zamierzają jednak wzmocnić defensywę podczas zimowego okienka transferowe. Władze klubu są mocno zainteresowane sprowadzeniem 19-letniego Strahinji Pavlovicia z Partizana Belgrad. To jednak nie wszystko. Dodatkowo mają zostać obserwowani piłkarze z Francji i Niemiec.

Z powodu chęci pozyskania aż trzech obrońców, niektórzy piłkarze będą musieli opuścić AS Monaco. Zdaniem “L’Equipe” wśród najbardziej niepożądanych piłkarzy klubu z Monako znajdują się Kamil Glik, Fode Ballo-Toure i Henry Onyekuru. Wszyscy trzej mieliby opuścić drużynę jeszcze w trakcie zimowego okienka transferowego.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

AS Monaco zwalnia szkoleniowca! - Begio.pl 1 stycznia 2020 - 07:53

[…] Jardimowi drugi raz w karierze podziękowano w Monaco. Jego miejsce zajmie Robert Moreno, który do niedawna był selekcjonerem reprezentacji […]

Napisz

Zostaw komentarz