Reklama
Strona głowna Ogólne Kamil Lemieszewski po wygranej w programie “Big Brother” pozostał bez pieniędzy!

Kamil Lemieszewski po wygranej w programie “Big Brother” pozostał bez pieniędzy!

od Damian Kowal
Reklama
Kamil Lemiszewski zwycięzca ostatniej edycji programu “Big Brother” bez pieniędzy! Co takiego się stało i na co wydał wygraną gotówkę?!

Zwycięzca domu Wielkiego Brata otrzymał 100 tysięcy złotych nagrody. Co zatem zrobił z tymi środkami tak krótko po wygranej?! Przypomnijmy również, że po opuszczeniu programu Kamil przyznał widzom „złotego Kamila za totalną głupotę”. W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl ustosunkował się co do tego:

Albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Mądrość tkwi w głupocie. Głupi nie wie, że jest głupi, a mądry wie. Jeżeli ktoś rozumie to powiedzenie, to mi przebaczy i spojrzy na to zupełnie inaczej. Chodziło mi tylko o to, że każdy z nas jest głupi w życiu i popełnia głupoty.

Jak to możliwe, że po otrzymaniu czeku na 100 tysięcy złotych Kamil nie ma już przed świętami pieniędzy? Wszystko przez to, że na wygraną oraz resztę wynagrodzenia będzie musiał zaczekać. W rozmowie z Party wyznał, że:

Jestem bardzo zaskoczony, bo za chwilę są święta, a ja zostałem bez grosza, bo nie zostałem nawet opłacony za pobyt w domu Wielkiego Brata i moją grę aktorską tam na miejscu. Ta nagroda wpłynie za kilka miesięcy i zobaczymy.

Kamil ma już nawet cel na który przeznaczy pieniądze. Będą to cele charytatywne i samorozwój. Sfinansuje tym robienie filmów o narodowych bohaterach, Ma zamiar promować swoją ojczyznę z naciskiem na jej kulturę.

Trzymamy zatem mocno kciuki!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz