Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kamil Sipowicz odpowiada na zarzuty Hanny Bakuły

Kamil Sipowicz odpowiada na zarzuty Hanny Bakuły

od Karolina Melon
Reklama
Kamil Sipowicz mąż Kory na łamach “Faktu” odpowiada na zarzuty Hanny Bakuły. Kobieta uważa siebie za bliską przyjaciółkę zmarłej piosenkarki i postanowiła skrytykować postępowanie wdowca, który znalazł nową partnerkę. Teraz mężczyzna postanowił odpowiedzieć na zarzuty malarki.
W rozmowie z “Faktem” ostro ją skrytykował a przede wszystkim uważa, że nie powinna siebie nazywać przyjaciółką Kory ponieważ nie znała jej na tyle aby mówić co by jej sprawiło ból.

“Hanna Bakuła nie była blisko Kory, więc nie wiedziała, co ona uważała w ostatnim okresie życia. Przez 5 lat jej choroby odwiedziła Korę może z jeden raz. To była znajomość dawno temu, ale nie przyjaźń, więc ona nie ma pojęcia, o czym mówi. Przykro mi na te słowa, ale prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie” – wyznał tabloidowi.

Instagram/kamilsipowicz

Kobieta nie powinna wtrącać się w życie mężczyzny. Jest wdowcem i ma prawo robić co uważa za słuszne. Skoro naprawdę nie była bliską przyjaciółką wokalistki to tym bardziej nie powinna zabierać głosu. Natomiast wdowcowi życzymy szczęścia w nowym związku.]

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz