Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kamil Stoch i jego żona artystka

Kamil Stoch i jego żona artystka

od Karolina Melon
Reklama
Kamil Stoch to zapewne szczęściarz. Odnosi ogromne sukcesy w życiu zawodowym i do tego może pochwalić się piękną żoną. Ewa tak ma na imię małżonka jest bardzo mądrą kobietą, która stroni od świata medialnego. Ostatnio zrobiła duży wyjątek i w rozmowie z dziennikarzem Sportowych Faktów WP. zdradziła kilka szczegółów z ich wspólnego życia.

“Decydując się na życie z profesjonalnym sportowcem, trzeba dopasować się potrzebami i priorytetami. Nie mam z tym problemu. Życie układamy pod harmonogram i zawód Kamila, ale potem wszystko jest rekompensowane. On sam też, od 15 lat, stara mi się to wynagrodzić. Nie zamieniłabym takiego życia na małżeństwo z panem, który wychodzi do pracy na osiem godzin, a potem często jest sfrustrowany i niezadowolony z siebie. Ograniczałoby to także moją samorealizację – zdradziła.

Żona Kamila spełnia się jako menadżerka. Jej pasją jest fotografia, rozwija ją podczas podróży, które uwielbia.

“We wszystkim, co robię i wbrew temu, co czasem wydaje się innym, ja cały czas stawiam na siebie. A jeśli tak, nie ma potrzeby zmieniać tej drogi. Nie zależy mi na wielkiej popularności, ale na robieniu tego, w czym ja sama czuję się fajnie. Artysta nie tworzy dla pieniędzy, tylko dla sztuki mogącej oddziaływać na wyobraźnię – tłumaczy.

Instagram/kamilstochofficial

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz