Reklama
Strona głowna Ogólne “Kariera piłkarza nie trwa zbyt długo”. Lewandowski powiedział ile zamierza jeszcze grać

“Kariera piłkarza nie trwa zbyt długo”. Lewandowski powiedział ile zamierza jeszcze grać

od Bartek Robaczkowski
Reklama
W wywiadzie dla oficjalnego portalu Bundesligi Robert Lewandowski zdradził ile jeszcze zamierza grać w piłkę. Zawodnik stwierdził, że “W ogóle nie czuję się tak, jakbym miał za chwilę skończyć 31 lat”.

Reprezentant Polski w sierpniu skończy 31 lat, ale na razie nie myśli o zakończeniu sportowej kariery. Polak jest w wyśmienitej formie, strzela dużo bramek i daje jakość swojej drużynie. Lewandowski ma jeszcze kilka celów, a jednym z nich jest wygranie Ligi Mistrzów. Celem z reprezentacją jest udział w dużym turnieju oraz dobra gra jak na Euro 2016. Pytanie brzmi czy Polak zdąży to wszystko zrealizować? “Chcę grać przez co najmniej cztery lata. W ogóle nie czuję się tak, jakbym miał za chwilę skończyć 31 lat” powiedział Lewandowski dla serwisu Bundesligi.

Polak dodał także, że w prowadzeniu udanej kariery dużo zawdzięcza zdrowemu stylu życia. Pomaga mu w tym jego żona Anna, która jest znaną trenerką fitness oraz ma swoją firmę ze zdrowym jedzeniem.

Lewandowski od pięciu lat występuje w Bayernie, jego obecny kontrakt wygasa w 2021, ale ostatnio informowaliśmy, że Polak jest bliski przedłużenia kontraktu. Wszystko wskazuje na to, że karierę zakończy właśnie w niemieckim klubie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz